Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



День города

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Ваши впечатления после празднования Дня Города Богуслава

0

2

Както неочень активно он прошол, или то я уже оч засиделся дома...

0

3

а мне понравилось в воскресенье вечером, правда мусора очень много осталось, наверное долго убирали

0

4

ANGELO4EK написал(а):

а мне понравилось в воскресенье вечером

Але мені не сподобалося шо того люма шо музику переставляв на сцені назвали ді-джеєм. Хіба то ді-джей який ставе чужу музику на своєму концерті.

ANGELO4EK написал(а):

наверное долго убирали

Я рано йшов на навчання десь у 7 був коло Леніна то там мусору було поколіна, але було дуже активне прибирання

0

5

Але мені не сподобалося шо того люма шо музику переставляв на сцені назвали ді-джеєм. Хіба то ді-джей який ставе чужу музику на своєму концерті.

а хто по твоєму такі тоді діджеї? .... На радіо теж тоді не діджеї?.....і на телебаченні, бо вони ставлять не свою музику? ... Да навіть перший діджей світ Пол Вандайк, і той міксує пісні інших авторів!!!!!!!!!!!!....Діджей - людина яка плавно зводить 2 різні композиції і вид музичне супроводження дійства!

0

6

Enferno написал(а):

Діджей - людина яка плавно зводить 2 різні композиції і вид музичне супроводження дійства!

100% правда. Даже в самых крутых Киевский клубах диджеи ставят свои заготовки. Сэты зделаные дома на Fruite Loops или других програмках.

0

7

Готел бы побывать на этом мероприятии. Кста, когда он был?

0

8

Во блин... а я проболел этот-самый день =(

0

9

Якшо так то і я ді-джей, да?

0

10

а хто тобі не дає ним бути? навчись гарно міксувати пісні і гайда на всеукраїнський діджей-парад!!! Дай Бог і в світ проб"єшся.....звісно, якщо ти надаєш перевагу клубній музиці, а не року, металу, попсі, блюзу, класиці і т.п.

0

11

12

интересно

0