Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ПОЛИТИКА

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

Ходив тількищо до конституційного суду подивитися, що там робиться одним словом мрак повний, звезли туди кучу народу, в середньому років так по 19, які взагалі не розуміють чого вони там роблять і чим їм занятися. У мене робота не далеко від КС то е...ні митингующі всі подезди позасцикали все обгадили, куча мусору.
Не знаете скільки платять щоб з Богуславу в Київ на мітинг поїхать?

0

2

смотря за кого, но вообще я слышала за Януковича 4часа 80грн.

0

3

Черный банкир написал(а):

Не знаете скільки платять щоб з Богуславу в Київ на мітинг поїхать?

А толку то?! Поїхать, постовбичить і ше й гроші за це получить? Не розумію я тих хто за це гроші платить!

0

4

так прикольно, за то что ты поедешь, что-то там поорёшь несколько часова, тебе денежки дадут

0

5

Ruly@ написал(а):

А толку то?! Поїхать, постовбичить і ше й гроші за це получить? Не розумію я тих хто за це гроші платить!

В цьому прихований політичний підтекст.... Люди які живуть далеко від Киева незнають що і почому....

А молодь просто заробляє гроші. Я їх частково розумію, але сам неїду брудні гроші мене не кличуть... і я незраджую своїм принсипам :)

0

6

вот в этом и моя главная проблема, это всё дело ПРИНЦЫПА

0

7

SAHAR написал(а):

і я незраджую своїм принципам

ANGELO4EK написал(а):

вот в этом и моя главная проблема, это всё дело ПРИНЦЫПА

А у меня это не дело принципа. Просто я щитаю что я не в праве ещё решать кто будет руководит страной и в политику не вмешиваюсь.

SAHAR написал(а):

сам неїду брудні гроші мене не кличуть

Меня тоже.

0

8

Хм...Зустрів сьогодні людину, яка регулярно їздить на мітинги.
Її думка мене не втішила, і я подумав про майбутнє нашої країни.
Людей купляють наче телят якихось. Це не нормально всі хочуть легкої наживи, замість того щоб нормально працювати; ваша думка?

0

9

В нашій країні людина це просто інструмент для досягнення влади, буть то оранжеві чи біло голубі все одно ми всі просто фішки в їхній грі за владу.

0

10

Черный банкир написал(а):

все одно ми всі просто фішки в їхній грі за владу.

но мы же можем уйти в сторонку от этого

0

11

Ravchyk написал(а):

Людей купляють наче телят якихось. Це не нормально всі хочуть легкої наживи, замість того щоб нормально працювати; ваша думка?

Повністю згоден. Люди повинні щось робити і їм за це гроші платити а не підти, погуляти і за це ще й гроші получити, а потім задаються питанням чому країна бідна?! А тому-що гроші розбазарюєте

0

12

Гроші всі гребуть собі, а навіщо? Вони всеодно невстигнуть їх потратити. А президент чи прем'єр міністр користуються нами, і грабують нашу Україну. Наші предки боролися за країну, віддавали свої життя, бо вони не думали що прийдуть деякі люди і розграбують країну.

0

13

ruslon написал(а):

Гроші всі гребуть собі, а навіщо? Вони всеодно невстигнуть їх потратити. А президент чи прем'єр міністр користуються нами, і грабують нашу Україну. Наші предки боролися за країну, віддавали свої життя, бо вони не думали що прийдуть деякі люди і розграбують країну.

Прально гАвАрІш прально. А ще всякі проФФесори і тд

0

14

Мене такі проФФесори трохи зй*бують

0

15

ruslon написал(а):

Мене такі проФФесори трохи зй*бують

Мене також. При цьому говорячи ми зробим нашу країну найкращою. Падли млін

0

16

Чули, що Януковичу сподобалися землі Богуславщини і він тепер викуповую землю цілими селами, в Богуславському районі.

0

17

Черный банкир написал(а):

Чули, що Януковичу сподобалися землі Богуславщини і він тепер викуповую землю цілими селами, в Богуславському районі.

Падло таке. Руки геть від нашої Богуславщини. Ну падлюка, кнур поганий

0

18

Черный банкир написал(а):

Чули, що Януковичу сподобалися землі Богуславщини і він тепер викуповую землю цілими селами, в Богуславському районі.

извините, а откуда такая информация?

0

19

Скоро нас виженуть з власних домівок.

0

20

ruslon написал(а):

Скоро нас виженуть з власних домівок.

Можливо

0

21

:) я не здамся без бою

0

22

Ех ВСІ ВОНИ ТАМ "ХОРОШІ", подивитися яка у Ющенко під Києвом хатка(декілька гектарів городу в Нових Безрадичах, через поле 3 км асфальт ідеальний і фонарі світять круглі сутки), і  у Януковича, можна сказати, що вони з одної миски їдять, а все інше просто ЗАМИЛЮВАННЯ ОЧЕЙ.

0

23

Enferno написал(а):

Ех ВСІ ВОНИ ТАМ "ХОРОШІ", подивитися яка у Ющенко під Києвом хатка(декілька гектарів городу в Нових Безрадичах, через поле 3 км асфальт ідеальний і фонарі світять круглі сутки), і  у Януковича, можна сказати, що вони з одної миски їдять, а все інше просто ЗАМИЛЮВАННЯ ОЧЕЙ.

Да, непогано живуть наші політики!

0

24

Хто хоче ідіть у політики і згодом ви виженете їх от туда.

0

25