Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ОГО

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Хочу взять ОГО. Кажуть шо до 31 грудня нашару підключення. Правда?
Які виноди несе? На 3 буде нормально?Остальні пріколи.
Вобщем викладайте свої думки до 27 грудня.
*read*

0

2

Беры - але самом наверно буде багато платить- або буде мало метрив

0

3

Я тоже буду себе брать. 512/256 1,5Gb должно хватить как для меня... Тем более не особо это и дорого.

0

4

Бери. Щас зробили шару наверно через те шо багато хто через моб. тіліфони сидять. Кстаті бачили рекламу яку зробив Укртелеком? Це тупо ржо. Там агітірують шоб пользувались стаціонарними тіліфонами.

0

5

Ravchyk
у меня стоит ОГО!
Кстати суперский инет у них , ну это ИМХО...
ну бывает долго конектится , а так всё чики-пуки

0

6

цікаво,на скільки довго укртелеком буде монополістом на Богуславському інтернет-ринку?....а ціни у них дійсно гарні якщо брати анлім!Одне, незнаю, сьогодні сидів в ком.клубі Атлон, так сказать шо скорость супер, не можу...так само робить як і в мене дома на ноуті через телефонний кабель.Просто в мене в Києві стоїть ГІГабітний канал, так з інету вранці, коли мережа розгружена можна до 8Мб\с скачувати...шо по локалкі, однаково.А сайти відкриваються в любий час доби, ніби ти лазиш по комп"ютері...клац і є))

0

7

Да в ных зараз шара в сравнении с прошлым месицом.
Для сравния в прошлом месици мы платили 270грн. а зараз за скорость в 4 разы больше платим 100грн
Всё подробно можна посмотреть тут]тут.[/url]

0

8

Да денег сейчас совсем галяк платим по сравнению с прошлыми месяцами но скорость у 5 раз больше. раньше качало было 7 а сейчас 35!!!

0

9