Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Локальные сети » Хотите ли Вы локалку по всему Богуславу?


Хотите ли Вы локалку по всему Богуславу?

Сообщений 61 страница 79 из 79

61

Привіт... хочу трішки викласти "отчєт" по пройденій роботі щодо міської локальної мережі: Маємо повністю підключені такі вулиці як: Комсомольська, Інтернаціональна, а також Польова(всі висотні будинки). На протязі місяця також підключемо Миколаївську!(ще підключенна локальна мережа за допомогою Ві-Фі по вул. Б.Левченка, р-н інкубатора) Всі магістралі оптоволоконні, так що за стабільність у роботі можете навіть і не хвилюватися! Людей з кожною недільою стає все більше і більше такщо їх кількість уже не можу сказати(не один я підключаю), але точно не меньше 35 чоловік!(заявок на підключення близько 50).... через 2 недільки матимемо медіасервер на 4Тбайта, безкоштовну аську, геймсервер!
Якщо в когось виникли запитання, з радістю відповім!
З повагою, Енферно

0

62

Ну тепер тут давай відповіді на мої питання:
скільки чоловік передбачається на підключення до "сєтки"?
макс швидкість і-нета?
коли дотягнете на масів?
коли почнете підключати приватні будинки? (знайомий хоче)

+1

63

скільки чоловік передбачається на підключення до "сєтки"?

на даний момент обладнання дозволяє підключити більше 2000 користувачів!

макс швидкість і-нета?

поки що 256к а там видно буде!

коли дотягнете на масів?

якщо уладнаємо свої стосунки з РЕСом, то вже в середині літа будемо у вас, а якщо ні то ................... .

коли почнете підключати приватні будинки? (знайомий хоче)

вже підключаю, але підключаю тільки знайомих і тільки в тестовому режимі!!! Виходимо на стабільність так сказать

-1

64

Я вже хо в сєтку!!!

0

65

ruslon написал(а):

Я вже хо в сєтку!!!

Ну так надейся и жди  :crazy:

0

66

І я, і я! Тільки якщо там буде не менше ніж 100 чол

0

67

гы гы - типа  ультиматум? :cool:

0

68

Ні, так доводжу до відому :)

0

69

оО я повернувся більше чим через рік=)))
Енферно відчуваю, що навчаєшся в КПІ на ФІОТі)

Треба збирати гроші на новий комп, а то в гуртожитку мій стоїть, а дома нема чим зайнятися, тим більше пропускаю таку мегартехнічну революцію)

0

70

Доброго дня шановні!
Хочу сказати, що з 1 травня ви можете подати заявку на підключення до міської локальної мережі "БІ.НЕТ"!

Зона покриття: Комсомольська, Польова, Інтернаціональна (всі висотні будинки. Підключення по кабелю. покриття постійно розширюється)! Також є можливість підключення по всьому місті Богуслав та Богуславському р-ні за допомогою wi-fi!
Ціна підключення 100 грн!( wi-fi по домовленності, взалежності від географічних умов місцевості)
Швидкість в мережі 1Гбіт
Швидкість інтернет до 2Мбіт при завантаженні інтернет-сторінок, швидкість завантаження файлів залежить від обраного тарифного плану!
Діє медіа-сервер, гейм-сервер!
Першим 100 користувачам приємні сюрпризи та скидки на інтернет!
Заявки приймаються на
mail: nitrik @ ukr.net
ICQ: 297-742-342

Отредактировано Enferno (2008-04-29 20:36:15)

0

71

Яб хотел посмотреть на инет когда я буду в нём качать, это прикольное выражение глаз тех кто ещё состоит в сети  :D

0

72

Enferno
Классно!
Наконец-то признаки цивилизации. А как насчет райна 2-й школы(вул.училищна/зозулі, богуславка ит.д.),там часный сектор в основном, можно ли будет подключится?
А то надоело уже лайфовским инетом шарить.

0

73

И еще одно - время на сайте на 2 часа отстает,переведите.

0

74

2OWEN: качай скільки завгодно.. шейпінг зробе своє діло.. як будеш качати на свої 256 чи 512, так вище не піднімешся!Якщо ти мав на увазі ту структуру, як зроблено у вас, коли модем просто в свіч!!! В нашому випадку швидкості для кожного юзера контролює фрибсд з налаштованим шейпінгом!!! Канал покищо в інет близько 2мбіт, але поступово ми це діло розширюємо! Планується до кінця травня вже запустити після тестування лінк в інет на швидкості 10мбіт, а далі, якщо мало буде то будемо розширюватися!!!

2alex_z: якщо від тебе видно комсомольську 9а то без проблем підключемо, підключення від 350 грн по вай-фай!!! Що потрібно, це лише встановити у вас на криші, з якої видно комсомольську, антену і все!

0

75

2Enferno Ні, не видно, у нас взагалі церква все перекриває.

0

76

а тіпа таку башню, та що за пожаркою? моживо ДК... взагалі що є таке височеньке і від тебе його видно...

0

77

Наскільки памятаю, башню було видно, ще видно годинник на пошті.. приїду з сесії скажу точно.

0

78

:crazy:

0

79


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Локальные сети » Хотите ли Вы локалку по всему Богуславу?