Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Спорт » !!! Пейнтбол в Богуславі !!!


!!! Пейнтбол в Богуславі !!!

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Всім привіт !  Пейнтбольний клуб "GALAXY" пропонує Вам проведення ігор з пейнтболу у вас в Богуславі. Збирайтесь з друзями та телефонуйте до нас !  Кількість гравців - необмежена.

Перелік послуг та ціни:

1. Прокат одного комплекту спорядження (маркер, форма, бронежилет, маска, перчатки, бандана)
- 30 грн за день.
Іменинникам в день народження - прокат обладнання безплатно і 100 шарів в подарунок !!!

2. 100 шарів - 30 грн. Коробка шарів (2000 шт.) - 550 грн.

3. Граната з фарбою, Ф-1 (лимонка) - 35 грн. Димова шашка - 35 грн.

4. Більше 10 сюжетів гри - захоплення прапора, визволення заручника, розмінування бомби і т.д. і т.п.

Дзвоніть, та замовляйте !!! Реальний викид андреналіну, та вибух емоцій для Вас та ваших друзів ГАРАНТОВАНО !!!
Контакти :
+380969780202, +380683551316
e-mail:  pc_galaxy@ukr.net       
wwwpball.at.ua

З повагою, дирекція клубу.

0

2

Оооо круто! Треба буде якось з друзями сходити...

0

3

Зами нада показать и го  :D

0

4

OWEN
Я ж тож про те :)

0

5

Готовим бабки пойдём стрелятся - погода уже какраз сприяет этому

0

6

OWEN написал(а):

Готовим бабки пойдём стрелятся - погода уже какраз сприяет этому

Тільки треба чол 10 знайти...

0

7

Ага и на мьяса их=)))

0

8

Мене ось цікавить а 2000 патронів (шарів) на скільки вистачить? (А то в СS обойму (30 патронів) за 5 с. спускаєш)

0

9

Не сравнивай реал и Игру, хватит тебе приблезительно на 2-3 часа...
но канешн если пали куда попало и постоянно то на пару минут

0

10

Все вірно. Маркер (мається в виду той що стоїть на озброєнні нашого клубу) теоретично видає 7 пострілів в секунду в режимі напів-автомат. Ну практично можна зробить 3-4. тобто якшо шмалять без толку постійно і аби куди - то хватить дійсно ненадовго. А якщо дійсно грати то буває всяко. Залежить від місця де грають. Ну і якщо твої друзі просять їх прикрити то мабуть шарів жаліть не дуже й сам схочеш. :-) Я коли граю мені повністю на день награться хватає одного пакету (500 шт.) Ну а скільки кому з вас хватить - залежить від вас. Але точно не менше як 200 шт. на брата. Перевірено ! :-) Хто має якісь питання - ласкаво просимо на наш форум http://pball.at.ua/forum/    або стукайте в аську 292554102 . Постараюсь на всі запитання дати відповідь.  :stupor:

0

11

Пропоную провести Любительський турнір з пейнтболу у вас в Богуславі. Тема для обговорення тут http://pball.at.ua/forum/18-20-1

0

12


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Спорт » !!! Пейнтбол в Богуславі !!!