Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Випускний

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Мені інтересно як ви провили свій випускний?
вот я щас розкажу:
пошли в бар сіли нажрались вина, взяли з собою 4л. водки і пішли на діско, там минут 30 були, потім пішли за РБК, сіли випили 2л. пішли на ступеньки до РБК стали випили ще 2л. погано стало, хотіли встрічать россвєт всім було погано і пішли додому, мене вів Руль додому СПАСІБА йому, прийшов впав і заснув!! На другий день взяв 2л пива і пішов з б/у однокласниками на річку випив і поліз у воду, накупався:) от так!!!
ЗІ:Можна булоб довше розповідать мені впадло!!!

0

2

ruslon
У тебе все стандартно)
Про себе: давно це було, нічого особливого. Всі пішли на дискотеку а потім зустрічати рассвєтт, а я чомусь пішла додому. Гидота, одним словом)

0

3

Незнаю, я свій випускний одгуляв нормально, додом попав у 7:00. Було пару унікалів, які повністю були в дровах, а так норм, не рахувати того що мене не перло

0

4

Я не люблю напиватися, але так виходить, і взагалі нелюблю спиртні напої!!!

+2

5

ruslon написал(а):

Я не люблю напиватися, але так виходить, і взагалі нелюблю спиртні напої!!!

если ты не любишь спиртные напитки, то зачем их употребляешь? А слова

так виходить

это только тупая отмазка

0

6

ruslon написал(а):

потім пішли за РБК, сіли випили 2л.

і я приложив свої старання до тих 2л. Здається"Хортиця", але точно з дозатором, бо мені прийшлось пить з горла і я його чуть не вивернув =)

ANGELO4EK
Ні, не тупа. Невже в тебе такого ніколи небуло коли ти відмовляєшся а тебе друзі випрашують так шо ппц?

По темі: свій відгуляв норм. Посиділи у "Світлиці" класом, випив і мене поперло. Около 12 годин вечора вилізли з туда бо вирубилось світло. Думали йти на діско але нам сказали що і там нема і його не відкриють сьодні то ми пішли до пам'ятника Марусі Богуславки. Там посиділи десь до 4 годин, а потім почесали на "Міст Кохання". Ще там побалакали те се. Потім всі по домам. І десь в 6:30 був дома

0

7

Ruly@ написал(а):

ANGELO4EK
Ні, не тупа. Невже в тебе такого ніколи небуло коли ти відмовляєшся а тебе друзі випрашують так шо ппц?

Нет никогда, потому что если я пить не хочу, то я не буду пить. А если выпью, значит я сама этого хотела. Так что это только отмазка

0

8

ANGELO4EK написал(а):

Нет никогда, потому что если я пить не хочу, то я не буду пить. А если выпью, значит я сама этого хотела.

Бугага, прям сплю і бачу :)

ANGELO4EK написал(а):

Так что это только отмазка

Якраз і не тупа тим більше не отмазка!

0

9

Это типа если я не хочу пить, то в меня силой водку зальют? Незнаю как ты, но я в этом очень сомневаюсь

0

10

ANGELO4EK
Ні, я маю на увазі те що ти випьєш якщо тебе будуть довго упрашувать...

0

11

Ммм випуск...
В школі сиділи в столовій до двох ночі)
потім розбрелися по домівках, щоб переодягтися і поступово збиралися групами, кому ближче, той відразу до річки(на 3 купалню чи як її звуть). Інші біля школи. Зібралися, пішли - хто пив, хто ні... Особисто я лише трохи пива) зовсім трохи... ІМХО було невдало, до нашого класу збрелися всі кому не ліньки, і не лише випускники - взагалі невідомо звідки понаходило різних...  Взагалі нічого не запам'яталося, лише багато напівзнайомих людей, які прийшли випити незрозуміло за що і навіщо

З.І. Взагалі не розумію, як можна піддатися на вмовляння випити? оО.  Особливо подобається "Ти мене поважаєш?" чи ще щось у такому роді і пропозиція випити, бо якщо не вип'єш, то не поважаєш. ПНХ кажіть таким людям, бо вони насамперед не поважають Вас, якщо не врахоують те, що пити Ви не хочете

0

12