Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



LACRIMOSA

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Lacrimosa  була заснована в 1990 році, молодим чоловіком на ім'я Тіло Вольф. Він народився 10 липня 1972 р. у Франкфурті-на-Майні, але, одразу після народження, переіхав з батьками у Швейцарію, точніше в іі німецькомовну частину. Ще в 12 років почав писати своі перші прозові тексти, які були надруковані в кількох літературних виданнях. Він відвідував 2 гімназіі, проте не закінчив жодноі. Без освіти, і без перспектив на майбутнє він жив тим, що видавався в різних літературних виданнях. Також він давав концерти на трубі, скрипці та фортепіано, на яких навчився грати самостійно. З часом він вирішив поставити своі вірші на музику.  В жовтні 1990 Тіло робить запис на маленькій студіі.Цей лімітований LP запис "Clamor" (всього 1000 екземплярів) складався з 2 пісень(які згодом увійшли в перший альбом Lacrimosa - "Angst") і розійшовся досить швидко. Спочатку Тіло думав про назву "Clamor", але під впливом реквііму Моцарта, він вирішуі дати назву "Лакрімоза" - найбільш трагічноі його частини, яку Амадей грав в день своіі смерті.

     Тіло не хотів залежати від когось, і,тому в 1991 році, він засновуі свій лейбл - "Hall of Sermon". Крім повноі художньоі свободи Тіло отримуі ще й багато проблем, але він вчився на своіх помилках, як у музиці так і в ролі підприємця, що йому досить добре вдалося. Цього року він записує свій перший альбом "Angst"( "Страх"). Назва альбому повністю відповідає ліриці - тут звучать теми самотності, розчарування в житті, безнадії.Ангст знайшов шлях до серця слухачів і вдихнув новий імпульс в, тоді ледь існуючу, темну сцену (darkwave). Хоча музика не мала в собі мети наслідувати якийсь музичний напрям, вона несла в собі індивідуальний зміст.

     В 1993 році Тіло вирішуі влаштувати свій перший концерт - презентацію альбому "Satura". Ця поіздка у Фінляндію виявилася дуже вдалою - Тіло познайомився з Анне Нурмі, солісткою фінськоі готик-рок групи "Two Witches". Він давно шукав жіночий голос для "Лакрімози", а почувши голос Анне - запропонував ій місце в групі. Анне відразу погодилась і тепер вона і невід' ємною часткою "Лакрімози".

    Анне Нурмі народилася 22.08.1968 у Фінляндіі - у Тампері. В гурті, крім співу, вона грає на клавішних, займається плануванням і організаціію, написанням текстів (англійською мовою).
     Публікація наступного альбому "Inferno" - містила в собі класику, хард та метал. Лакрімоза охопила великі аудиторіі слухачів у цілому світі, створивши при цьому новий стиль - готик-метал. Цей стиль, згодом, підхопили й інші групи.

     В 1996 році Тіло отримав нагороду музичного журналу "Zillo", як найкращий Newcomer . З цього року, Лакрімоза займаі все вищі і вищі місця і німецьких чартах. В 1997 році Лакрімоза вперше відправилась у івропейське турне, яке принесло дуже великий успіх.

     У 1999 році альбом "Elodia" - став поворотним пунктом в історіі групи. Запис відбувся в Лондоні зі славнозвісним Лондонським Симфонічним Оркестром. В записі прийняло участь 187 (!) людей.

     В 2001 році в світ виходить сингл «Ранок завтрашнього дня» (Der Morgen Danach). 2002 альбом Фасад, в якому Тіло вперше переходить від своїх проблем до проблем людства. Диск роздільний на 3 теми, тему першу, другу і третю, Тіло: «Коли я написав першу тему, я ще не думав що ця пісня увійде до альбому, але потім я написав тему другу, а незабаром тему третю, і тоді я зрозумів, що все, що я хотів сказати, я сказав. Настав час йти в студію!»

     У цьому ж році виходить сингл «Крізь ніч і повінь» (Durch Nacht und Flut) який, критики не могли не помітити. Оскільки в 2002 році в Німеччині була жахлива повінь, багато людей постраждало, не обійшлося і без летальних випадків. Тіло на все це сказав: «Я ніколи не писав би про горе, яке трапилася колись з людьми»

     Найостанніший на даний момент альбом - Ліхтгештальт. Хоча, порівняно з Ехосом( 2003) його звучання стало важчим, це мій найНЕулюбленіший альбом.

     З латинськоі lacrima - "сльози", mosa - "текти", "литися потоком", разом - "з сльозами на обличчі". Група названа Тіло Вольфом під впливом, останнього  "Реквієма" Моцарта. Також з першого альбому на обкладинах з' явився арлекін - клоун, який представляі бродягу, що черпаі сили з своіх злиднів, щоб дати щось іншим. За цією всміхненою маскою із сльозами на очах стоіть людина, яка може себе поставити в муки іншого, і не бажає іншому пізнати те, що пізнав він сам.

     Обкладинки до компактів та касет зроблені другом Тіло, який малюі іх під впливом музики з даного альбому.

До складу гурту входять двоє людей - Тіло Вольф та Анне Нурмі. Музиканти в групі не постійні, вони змінюються від альбому до альбому. Більш-менш постійними можна назвати музикантів, які запрошуються в турне.

1991 -Angst
1992- Einsamkeit
1993 -Satura
1995 - Inferno
1997 -Stille
1998 -Live CD-1
1998 - Live CD-2
1999 - Elodia
2001 -Fassade
2003 - Echos
2005 -Lichtgestalt

Отредактировано FlammeImWind (2007-12-30 13:25:51)

0

2

они ужасные

0

3

acoustic написал(а):

они ужасные

в точку

Отредактировано FlammeImWind (2008-01-06 12:29:22)

0

4

Моє улюблене відео на пісню Schakal
http://www.youtube.com/watch?v=glgpKMWJ6Ss

0

5

FlammeImWind написал(а):

Моє улюблене відео на пісню Schakal
http://www.youtube.com/watch?v=glgpKMWJ6Ss

Умом можно тронутся. Что эт у нее изо рта течет?

0

6

acoustic написал(а):

Умом можно тронутся. Что эт у нее изо рта течет?

Звичайно можна. Аби бажання було. З рота що тече? А що ж з нього текти може? Слина! Чи в тебе щось інше тече?)

0

7

Рекомендую послухати цю пісню - Warum So Tief
http://www.zaycev.net/pages/280/28035.shtml

Halt Mich -
http://www.zaycev.net/pages/510/51045.shtml

0

8

FlammeImWind написал(а):

Звичайно можна. Аби бажання було. З рота що тече? А що ж з нього текти може? Слина! Чи в тебе щось інше тече?)

У меня слюна, но от этих клоунов можно ожидать что хочеш

0

9