Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Он и она

Сообщений 31 страница 50 из 50

31

Некоторые психологи щитают что "Жажда большой пиписки" у девушек проходит к 20-ти годам. У некоторых и раньше. Это лечиться большим разочарованием.

ЕЩЕ хочу напомнить что мужчина постарше не всегда умнее "мальчика" поменьше. Проверено многими *Confidencialed*.

Сам тоже не слептур..... сколько среди моих знакомых "дерева", а за ними бегают девушки поменьше и "ссут кипятком", щитая их богами....

Например, Руля или Хантер намного обознаней 95% из бурсы, тряпки и половины педика.... Хотя манеры их поведения это уже другое дело.

Судить никого немогу т.к. каждый ведет свой образ жизни, НО возраст не играет воще никакой роли, это лично моё мнение.

PS

ruslon написал(а):

Є люди з малку розвинені, а є наоборот

Вторая лекция с общей психогии для общего курса (...Задатки и талант...мастерство....).

Здесь играет роль желание к совершенству.

0

32

SAHAR ти що ходиш на лекції?
Розвинені з малку чи в старості, це не ми вирішуємо, але зараз не про це.
И я бачу таке видовище що: Дівки з тими в кого більше грошей а не з тим кого кохає

0

33

ruslon
Не треба так усих дівок прирівнювати. Тих, у кого більше грошей, обирають зазвичай уже дорослі дівчата, які шукають собі пару(чоловіка). А в молодому віці, коли хочеться кохати які там ще гроші?!

0

34

VENOM написал(а):

Не треба так усих дівок прирівнювати. Тих, у кого більше грошей, обирають зазвичай уже дорослі дівчата, які шукають собі пару(чоловіка). А в молодому віці, коли хочеться кохати які там ще гроші?!

Можливо це і так, але я так не думаю

0

35

SAHAR написал(а):

Некоторые психологи щитают что "Жажда большой пиписки" у девушек проходит к 20-ти годам. У некоторых и раньше. Это лечиться большим разочарованием.

ЕЩЕ хочу напомнить что мужчина постарше не всегда умнее "мальчика" поменьше. Проверено многими *Confidencialed*.

Сам тоже не слептур..... сколько среди моих знакомых "дерева", а за ними бегают девушки поменьше и "ссут кипятком", щитая их богами....

Сахар чесно только сам писал или Лена?

SAHAR написал(а):

Например, Руля или Хантер намного обознаней 95% из бурсы, тряпки и половины педика.... Хотя манеры их поведения это уже другое дело.

Спасибо большое!

0

36

Хто ще висловить свою думку?

0

37

Забийте на вік! Мля, це зовсім не важливо! Просто кохайте один одного! О, так!

0

38

Ну ти й сказала, мені подобається дівчина, а вона на рік від мене старша, я її не цікавлю

0

39

ruslon
А ти з нею хоть спілкувавсь? А то можеш говорити, навіть не знаючи.А не цікавиш - то зацікав, дізнайся що їй подобається, які в неї інтереси,що її заводить і т.п. Головне - мета і бажання. Вперед! О, так!

0

40

VENOM я все це знаю, і вона мене зна, просто її менші не цікавлять

0

41

ruslon
Якби ти її справді сильно зацікавив, то їй би було пофіг, що ти менший на якихось там півроку. Або, ящо в дівки все так радикально, то забий на неї.

0

42

Я бачив у нас в школі таку картину: Дівчина на 2 роки старше від хлопця але вона з ним бо в нього є гроші!

VENOM написал(а):

Або, ящо в дівки все так радикально, то забий на неї.

Так і зроблю

0

43

ruslon написал(а):

Я бачив у нас в школі таку картину: Дівчина на 2 роки старше від хлопця але вона з ним бо в нього є гроші!

Ага, знаєм ми таких!

0

44

Ох це питання ми можемо обсуждать всю вічність

0

45

ruslon написал(а):

Ох це питання ми можемо обсуждать всю вічність

Просто тут таких кардинальних меж немає

0

46

Ruly@ написал(а):

Просто тут таких кардинальних меж немає

Можливо. І всі мають свою думку

0

47

ruslon написал(а):

І всі мають свою думку

...і переконання

0

48

Ruly@ написал(а):

...і переконання

В точку

0

49

Я тут сповнив, що у мене було пару випадків коли деякі із моїх дівчат були старші за мене. Одна із них на рік, а друга на два, і коли я був з ними то розумів чого вони хочуть. А висновок: що порозуміння між двома видами, не залежить від віку.

0

50