Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Музыка » Ані Лорак стала новою солісткою "ВІА Гри"


Ані Лорак стала новою солісткою "ВІА Гри"

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Ані Лорак стала новою солісткою "ВІА Гри"

Чергова зміна складу сталася у популярному російському гурті "ВІА Гра". Продюсер колективу Костянтин Меладзе ухвалив рішення замінити солістку Ольгу Корягіну на "розкручену" в Україні співачку Ані Лорак.

Дівчина до цього займалася сольною кар'єрою, тому підписати контракт з Костянтином Меладзе погодилася не відразу.

Коли Ані Лорак було 16 років, вона брала участь в "Утренней звезде". Потім вона намагалася налагодити співпрацю з Ігорем Крутим, проте була вимушена повернутися до України.

На батьківщині вона стала затребуваною і протягом тривалого часу займалася сольною кар'єрою.

Коли Костянтин Меладзе запропонував їй місце в гурті "ВІА Гра", Ані Лорак відмовила. Через деякий час продюсер запропонував співачці головну роль у своєму мюзиклі "Вечора на хуторі біля Диканьки".

Ані Лорак вже знялася в спільному кліпі "ВІА Гри" і Валерія Меладзе, поставленому на пісню "Поверни мою любов".

У нової солістки "ВІА Гри" на даний час закінчився термін контракту з продюсером Юрієм Фалесою, відразу після закінчення якого вона й уклала договір з Костянтином Меладзе.

За матеріалами "Газети по-українськи".

Адреса новини: http://news.mediaport.info/ukr/stars/2006/5210.shtml

0

2

Контракт Ані Лорак з гуртом «ВІА Гра» виявився вигадкою

Повідомлення про те, що співачка Ані Лорак (Кароліна Куєк – справжнє ім'я співачки) замінить у складі тріо «ВІА Гра» Ольгу Корягіну, виявилося повною вигадкою.

За словами прес-аташе Ані Лорак Ганни Райз, «артистка свою сольну кар'єру кидати не збирається. Хто замінить солістку Ольгу Корягіну, поки невідомо. Відомо лише, що сама Ольга дуже переживає із приводу свого невдалого дебюту в гурті й навіть планує повернутися назад у своє рідне місто Миколаїв».

А чутки, на думку Райз, поширилися після того, як Лорак проспівала дуетом з Валерієм Меладзе пісню «Поверни мою любов» і знялася з ним у новому кліпі.

«Просто дівчини у «ВІА Грі» міняються так часто, що немає нічого дивного в тому, що почали ходити такі чутки», - зазначила прес-аташе.

Адреса новини: http://news.mediaport.info/ukr/stars/2006/5215.shtml

0

3

Ну "ВІА Гра" між іншим зовсім не російська група...
А те що це повна вигадка можна було б здогадатися самому. Ані Лорак сама відома співачка і вливатися в колектив не має для неї ніякої потреби

0

4

Вона не сама відома співачка)))
И навіщо їй туди вступати?

0

5

Ну че вже не в мене питайте, а в тих хто цю новину написав (адреса новини,там де я її взяв, є)

0

6

Ruly@ написал(а):

Ну че вже не в мене питайте, а в тих хто цю новину написав (адреса новини,там де я її взяв, є)

Ну ты написал ты и отвечай=)  (шутка)

0

7

Аги Лорак достаточно профессиональная, талантливая, гармоничная личность. Она самодостаточна и независима. Врядли она будет размениваться на мелочи

0

8


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Музыка » Ані Лорак стала новою солісткою "ВІА Гри"