Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Богуслав рулит » Що нового відбудеться місті Богуславі.


Що нового відбудеться місті Богуславі.

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

В цій темі можна викладати всі новини про богуслав, наприклад, що нового планують побудувати, відремонтувати, як будуть святкувати день міста Богуслав, ітд.

Я от чув, що в богуславі планують маштабно провести день міста, і зверніть увагу як приводять в порядок місто, не знаю можливо це із ініциативи інвесторів які з часом всетаки появляються в Богуславі, чи із ініциативи міської влади.

Цікаво, що буде в Сказке, там так класно стало все вичистили, прямо приємно тепер прогулятися, а те що раніше було страшно згадувати. А ви бачили як біля памятника Марусі Богуславки привели до ладу територію, поставили паркан.
ГОЛОВНЕ НЕ ПСУВАТИ ТОГО, ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО

0

2

Черный банкир написал(а):

ГОЛОВНЕ НЕ ПСУВАТИ ТОГО, ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО

Ти що незнаєш наш народ! Тільки що відремонтують чи поставлять так зразу ж все ламають. Приклад з парканом біля БК

0

3

Я просто не розумію для чого це робиться, напевно для того щоб виділитися серед оточуючих, показати який я крутий, а насправді жодна розумна людина не подумає, що він чи вона крута. Це просто ідиотизм і цей ідиотизм треба ламати і присікати.

0

4

Черный банкир написал(а):

Я просто не розумію для чого це робиться, напевно для того щоб виділитися серед оточуючих, показати який я крутий

Можливо. А можливо ще по пяній дурка стукнула і давай все ламать

0

5

Даа, це *не добре*....
Хлопці показують на що спроможні.
У мене знайомий тож так поламав забор, його менти знайшли, влетів на 1000 грн, плюс ремонт :) *med*

Нецензурщина в повідомленні!!! ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Отредактировано SAHAR (2007-04-24 22:01:03)

0

6

Не чули, що хотять зробити з баньою і пляжем біля неї ? Я чув на пляжі хотять зробити лодочну станцію, катамарани ітд.

Було б непогано якби, щось ще зробили із кінотеатром, шкода коли таке приміщення в центрі міста стоїть без діла і розвалюється, а який би класний нічний клуб получився.

0

7

Черный банкир написал(а):

Було б непогано якби, щось ще зробили із кінотеатром, шкода коли таке приміщення в центрі міста стоїть без діла і розвалюється, а який би класний нічний клуб получився.

ТАК-ТАК. Але новий магазин пана Олешко та аптека хоч трохи закривають "пусту руїну".

PS. Хто ще незаходив рекомендую зайти - ремонт на вищому рівні. Так і хочеться залишити там гроші (так що для початку не рекомендую їх брати :):) ). Це не реклама - просто ділюся враженнями, я був приємно здивований.

0

8

SAHAR написал(а):

PS. Хто ще незаходив рекомендую зайти - ремонт на вищому рівні. Так і хочеться залишити там гроші (так що для початку не рекомендую їх брати :) :) )

Що правда то правда.
Я навіть там купив уже собі мікрофон тому що мій від навушників зламався.

Черный банкир написал(а):

Не чули, що хотять зробити з баньою і пляжем біля неї ?

Я чув. Там кажуть будуть робити розважальний центр. Кажуть боулінг роблять. Але навіщо він у Богуславі я не розумію(я про боулінг)

0

9

Богуслав дісно, останнім часом, став трішки цивілізованішим, що значить відкриття першого супермаркету "Бумі", куди  народ як на екскурсію ходив.

0

10

Черный банкир написал(а):

Богуслав дісно, останнім часом, став трішки цивілізованішим, що значить відкриття першого супермаркету "Бумі", куди  народ як на екскурсію ходив

Ага. Я там був декілька раз. Най*бують там.

0

11

Черный банкир написал(а):

А ви бачили як біля памятника Марусі Богуславки привели до ладу територію

Це моя шкільна територія ми повинні її прибирати

0

12

Черный банкир написал(а):

А ви бачили як біля памятника Марусі Богуславки привели до ладу територію

ruslon написал(а):

Це моя шкільна територія ми повинні її прибирати

От бачте значить це робить школа за допомогою школярів. Аааа спасіть нас школярів... нас у школі мордують і заставляють працювати

0

13

Ruly@ написал(а):

От бачте значить це робить школа за допомогою школярів. Аааа спасіть нас школярів... нас у школі мордують і заставляють працювати

Не заставляють, просто кажуть ідіть прибирати територію, не хоч не іди!

0

14

ruslon написал(а):

Не заставляють, просто кажуть ідіть прибирати територію, не хоч не іди!

Ну якщо у вас така вчителька то я їй щиро співчуваю. А у нас: "А ну бігом на територію". А хто не приходе, то у понеділок такий кіпіш підніма.

0

15

Ruly@ написал(а):

Ну якщо у вас така вчителька то я їй щиро співчуваю. А у нас: "А ну бігом на територію". А хто не приходе, то у понеділок такий кіпіш підніма.

о да, у нас тоже самое, но я так и не оставалась

0

16

ANGELO4EK написал(а):

о да, у нас тоже самое, но я так и не оставалась

Я в єтом году только осенью убирал несколько раз(4-5). А вот весною тупо забил!

0

17

Самі смітемо, самі убираємо

0

18

нет, одни мусорят другие убирают, и так всегда, закон подлости

0

19

ANGELO4EK написал(а):

нет, одни мусорят другие убирают, и так всегда, закон подлости

Все мусорят, просто за собой незамечают. Мне кажеться что убрать класом(20-30 чел) небольшую територию эт не так уж много

0

20

Ruly@ написал(а):

Все мусорят, просто за собой незамечают. Мне кажеться что убрать класом(20-30 чел) небольшую територию эт не так уж много

То чого ти не приходеш убиратть?

0

21

ruslon написал(а):

То чого ти не приходеш убиратть?

Да лень потому-что!

0

22

Ruly@ написал(а):

Да лень потому-что!

Треба прибирати бо потім у тебе в дома таке саме, ясно? (я насмічу)

0

23


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Богуслав рулит » Що нового відбудеться місті Богуславі.