Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Богуслав рулит » Що я зробив для покращення рідного Богуслава ?


Що я зробив для покращення рідного Богуслава ?

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

На мій погляд дуже цікава тема, бо ми тільки можемо розказувати як все погано в нашому місті, а от сказати, що я зробив для того щоб рідне місто стало кращим ніхто не може.

0

2

Прыбыраю шкильну дилянку

0

3

Интересно тебя заставили это зделать или это было так от себя, от чистого сердца

0

4

заставили

0

5

Я також коли навчався в школі нас заставляли там прибирати, і ми шукали будь-які відговорки щоб цього не робити. В тому і проблема, що нас потрібно заставляти щось зробити, сьогоднішня молодь не має поняття щоб щось зробити добровіль.

0

6

Чому? Я от буває щось роблю самостийно, без прохання якоїсь людини.

0

7

Наприклад

0

8

Ну підняв пляшку з полу и викинув її в мусор

0

9

ruslon написал(а):

Ну підняв пляшку з полу и викинув її в мусор

Ого яка ти благородна людина! Патріот йопт

0

10

Ruly@ написал(а):

Ого яка ти благородна людина! Патріот йопт

да сейчас такое редко встречается

0

11

Найбільше мене бісить, це коли в місті щось зробили, ну наприклад паркан поставили, а якийсь урод його ламає.

0

12

Черный банкир написал(а):

Найбільше мене бісить, це коли в місті щось зробили, ну наприклад паркан поставили, а якийсь урод його ламає.

да-да мене також

0

13

Я одного року вирішив із друзями відсвяткувати свій день народження біля річки, неподалік автостанції, то я цілий день перед днем народження вигрібав мусор на тому місті. На другий день після дня народження я вийшов туди, а кругом все було так само засрано ніби ніхто і не прибирав, і що з цим робити не знаю.

0

14

Черный банкир написал(а):

Я одного року вирішив із друзями відсвяткувати свій день народження біля річки, неподалік автостанції, то я цілий день перед днем народження вигрібав мусор на тому місті. На другий день після дня народження я вийшов туди, а кругом все було так само засрано ніби ніхто і не прибирав

А може то ви по пяній накидали мусору? :)

0

15

Таке буває якщо багато вип'єш

0

16

ruslon написал(а):

Таке буває якщо багато вип'єш

Ага. Там можливо дурка стукнула і давай дуріть

0

17

А где можна було б знайти ще так багато мусора

0

18


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Богуслав рулит » Що я зробив для покращення рідного Богуслава ?