Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



СТРОЙКА ВЫСОТКИ

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

как продвигается сабж в р-не Комсомольской, так как в Богуславе бываю редко не могу наблюдать за даным действием...Что-то начали уже строить или глухо?

...........Спасибо

0

2

Глухо пока, да сваи не забивали еще :/

0

3

Поїдемо скоро на якусь мрачну стройку кліп знімати, сваї саме воно, дуже готична атмосфера - гострі шпилі в небо. Слава блек-металу!

0

4

кому как, тебе метал нравится, а мне техно!...и что тут делать....но клип снять в такой атмосфере было бы нечего!!!!..если чото снимите, даш заценить?

0

5

Ти його побачиш по ТВ. Якшо хочеш, прилазь на репу з пляшкою смаги і пустим діском, тобі перепишуть.  Можеш в кліпі знятися, потрібна масовка, буде сцена з пяною бійкою між крутими блекерами та реп-гопотою ( по сценарію ми в угарі мочім в хлам гопоту) , хто хоче прийняти участь стучіть в лічку

0

6

Стройка на комсомолській? Там корєш один - Кнур зараз сапогами місить г...., тобто глину! Зато рядом морг! Це круто!

0

7

Ми все це знімим Накурець а гопніків - в морг. Даа, а колись Назар Кнура повчав : ваше місце біля параші от воной трапилось

0

8

Недавно поставили Кран, захотілось сфотографувати
http://i99.photobucket.com/albums/l319/Mastersahaer/26052007014.jpg

0

9

Ще не скоро буде оце зроблено

0

10

SAHAR написал(а):

Недавно поставили Кран, захотілось сфотографувати

Краще через прев'ю завантаж. А то трафіка жре неміряно, і пів монітора займає.
А кран поставили здається в п'ятницю и в четвер

ruslon написал(а):

Ще не скоро буде оце зроблено

Вони взагалі то швидко його будують.

Доречі ніхто незнає скільки поверхів буде?

0

11

Ruly@ написал(а):

Доречі ніхто незнає скільки поверхів буде?

Судячи по крану не меньше 9-ти. Трішки вище по вулиці вже закінчують каркас будинку. Це буде 5-ти поверховий будинок з солідними квартирками

0

12

Там буде 4 9-етажки мусорських.

0

13

Накурка написал(а):

Там буде 4 9-етажки мусорських.

:O Навіщо їм скільки в одній точці...і куди вони влізуть? Судячи по тому місцю де вони строять, то там поміститься не більше 2-х будинків... Чи ти маєш на увазі з 4 під'їздами?

0

14

На скільки мені відомо, то планується построїти три(але точно не впевнений) 12 чи 16 поверхових дома. Строїть їх Київська (чи Обухівська) компанія (ця ж компанія будує ще дома в Обухові та Кагарлику).
Також в нашому  місті будується вже 2-й чи 3-й рік ще один 5-ти поверховий будинок. Будує його Компресорна для своїх робітників. Будинок вже майже добудували.
Більше нічого мені не відомо.

0

15

Enferno написал(а):

На скільки мені відомо, то планується построїти три(але точно не впевнений) 12 чи 16 поверхових дома.

:O

Enferno написал(а):

Також в нашому  місті будується вже 2-й чи 3-й рік ще один 5-ти поверховий будинок. Будує його Компресорна для своїх робітників. Будинок вже майже добудували.
Більше нічого мені не відомо.

Да, довгенько його вже будують

0

16

что там уже с сабжем? на сколько много построено?

0

17

Enferno написал(а):

что там уже с сабжем? на сколько много построено?

Нормально построено этажов уже 4-5... Хожу тодою очень редко но когда бываю там прикольно смотрель как он ростёт!

0

18

та уже з одної сторони 9, а здругої 7, там де 9 уже вікна ставляють.

0

19

фіга собі..так бистро!!!молодці

0

20

Вот такой вид будещего дома со стороны 9 этажок, фото неочень так как спешил. Завтра сделаю фотку со стороны Коледжа в которм учусь.

0

21

OWEN написал(а):

Завтра сделаю фотку со стороны Коледжа в которм учусь.

И де обещанная фотка? Завтра уже прошло.....  ;)

0

22

Natashka написал(а):

И де обещанная фотка? Завтра уже прошло.....

А небыло у Мну физкультуры - со стадиона норм видно, вот и несфоткал!

0

23

Уже всі вікна поставили (майже)

0

24

Темка  UP

0

25

мда...бистро працюють, нічого не скажеш!!!

0

26

15 грудня 2009 року відбулося засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради,  одним з питання порядку денного якого, було розгляд справ квартирного обліку.

За результатами вказаного засідання від 15 грудня 2009 року №218/17, було винесено незаконне рішення “Про результати огляду справ квартирного обліку”. Вважаю, що вказане рішення є не чинним та таким, що порушує мої Конституційні права, а саме право на житло та право на справедливий розподіл під громадським контролем жилої площі, яка надається в міру здійснення програми будівництва благоустроєних жител.

1984 року мене було направлено на роботу в іншу місцевість, а саме .........як про це свідчить запис у трудовій книжці згідно наказу ......про призначення на посаду ........
Зазначаю, що я до цього часу працюю на тому ж місці та маю загальний саж роботи понад 26 років.

Рішенням виконавчого комітету Богуславської міської ради народних депутатів, мене та мою сім’ю у складі мене та чоловіка з 1985 року було включено до позачергового обліку на одержання у користування жилого приміщення в будинках державного або громадського житлового фонду за номером ..., як молодого фахівця направленого у порядку розподілу на роботу в іншу місцевість.

Згідно протоколу №11 засідання виконкому міської Ради народних депутатів від 18.11.1992 року моїй сім’ї у складі мене, чоловіка та дитини було надано житлову квартиру терміном на два роки. Відповідно до протоколу дане приміщення було надане мені, як тимчасовий засіб поліпшення житлових умов.
У зв’язку з тим, що дана квартира є непридатною для постійного проживання, мною не було вчинено жодних дій задля її приватизації.

За наслідками лабораторних обстежень Київської обласної санітарно-епідеміологічної станції від 5 липня 1990 року (копія додається) на предмет вмісту фенолу та формальдегіду, житловий будинок в якому мені було тимчасово надано житло, було визнано непридатним для постійного проживання.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 вересня 2009 року №1081-р “Про придбання квартир для забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов” було придбано квартири Державною іпотечною установою для громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов у житловому комплексі за адресою: Київська обл., м. Богуслав, вул. Комсомольська, 11 та Комсомольська 11-А.

Задля отримання житлової квартири у даному житловому комплексі, мною були виконані всі вимоги виконавчого комітету, а саме надані вищезазначені документи та перелічені довідки до виконавчого комітету Богуславської міської ради, тобто проведено перереєстрацію задля підтвердження права на отримання житла.

З невідомих підстав, я та моя сім’я не отримала жиле приміщення з державного або громадського житлового фонду в порядку, передбаченому Житловим Кодексом Української РСР у житловому комплексі, що було здано в експлуатацію.

Більш того, цим самим рішенням, мене з сім’єю в складі 3-х осіб, було знято з черги. Дане рішення було прийнято на підставі п. 26 Правил квартирного обліку, посилаючись на те, що моя сім’я забезпечена житловою площею в межах згідно норм вимог Житлового законодавства.

Аналізуючи списки осіб які перебували на квартирному обліку, що пройшли перереєстрацію та списки осіб, що отримали квартири. Можна зробити висновок, що квартири отримали лише 80 осіб зі списку осіб які перебували на квартирному обліку.
Виходячи з викладеного вище, виникає питання, яким чином були розподілені інші квартири ?

Натомість квартири у вказаному житловому комплексі отримали наступні мешканці нашого міста, які забезпечені житлом чи перебувають у родинних стосунках з членами виконавчого комітету:
№6 (буд. 11) Охріменко Н.І. – має квартиру по вул. Миколаївська 68, яку було надано державою та дружину було залишено в списках на отримання житла.
№88 (буд. 11-А) Гожом М.В. – (зять Охріменків) прописаний в квартирі по вул. Миколаївська 68, має трьохкімнатну квартиру по вул. Комсомольська 16 та отримав квартиру в новому будинку.
№29 (буд. 11) Новосвітній О.В. – (заступник голови Богуславської РДА), 01.12.2009 року розлучився з дружиною, після чого був поставлений на чергу на отримання житла.
№41 (буд. 11) Логутов В.К. – має будинок по вул. Шолома-Алейхема.
№46 (буд. 11) Козирь І.П. – має квартиру по вул. Франка, 22.
№61 (буд. 11) Вихватенко Л.Д. – має будинок, чоловік голова міської організації БЮТ.
№63 (буд. 11) Шинкарь Ю.С. – має будинок в м. Переяславі, де проживає його сім’я (начальник міліції в м. Богуслав).
№69 (буд. 11) Пономаренко В.В. – має квартиру в м. Узин, де і проживає (начальник пожежної станції м. Богуслава).
№70 (буд. 11) Даценко С.І. – має будинок, квартиру по вул. Комсомольська 1/15 (начальник СОБЕС м. Богуслава).
№71 (буд. 11) Коваль С.О. – має будинок по вул. Постишева.
№87 (буд. 11) Коваленко В.І. – має будинок (начальник РАГСУ м. Богуслава).
№91 (буд. 11) Джуль Г.М. – має квартиру по вул. Миколаївська, 96, має недобудований будинок.
№94 (буд. 11) Харченко І.В. – має будинок в якому прописана сім’я доньки, яка постійно проживає в м. Біла Церква (кума заступника мера).
№96 (буд. 11) Шапошник М.М. – має будинок, який отримав від держави.
№104 (буд. 11) Новохатній І.І. – в м. Бровари Київської обл. має житло, з серпня 2009 року був переведений на нове місце роботи до м. Богуслав.
№12 (буд. 11-А) Костюк В.М. – має будинок по вул. Антюшина, який було надано державою.
№20 (буд. 11-А) Демченко О.В. – має квартиру по вул. Польова (донька голови районної організації БЮТ).
№23 (буд. 11-А) Шевченко Р.М. – не одружений, в спичках на отримання житла нещодавно (співробітник ДВС).
№31 (буд. 11-А) Музиченко С.М. – дружина має квартиру по вул. Миколаївська, дітей не мають (заступник голови РАЙОНО).
№39 (буд. 11-А) Кривошия Л.М. – проживає з батьками по вул. Корсунська з вересня 2009 року проходить навчання в інтернатурі у місцевій лікарні.
№40 (буд. 11-А) Шкарупа О.С. – не одружений (працівник ДВС).
№44 (буд. 11-А) Задоя С.Ю. – перебувала на черзі 15 діб, як молодий спеціаліст не будучи такою.
№54 (буд. 11-А) Красюк Т.А. – проживає в будинку по вул. Калініна.
№58 (буд. 11-А) Доброштан Т.І. – має будинок, який отримала від комунгоспа (співробітник місцевого казначейства).
№61 (буд. 11-А) Перететько О.П. – перебуває у родинних стосунках з Левченко Г.В., яка в свою чергу є відповідальною за перереєстрацію громадян на отримання житла.
№66 (буд. 11-А) Капко О.Б. – півтора року, як переїхала до м. Богуслав (племінниця мера міста).
№87 (буд. 11-А) Чайка В.В. – має квартиру, будинок.

Обґрунтовуючи дане рішення, міський голова вказав, що рішення про формування  та погодження  відповідних  списків  і подання їх на розгляд Кабінету Міністрів України було покладено на Координаційну раду з питань розподілу квартир, що придбані  Державною іпотечною  установою,  при Кабінеті Міністрів України.

Ознайомившись з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 р. N 1037, виявилось, що дійсно Координаційна рада з питань розподілу квартир, що придбані Державною іпотечною установою, є тимчасовим дорадчим органом Кабінету Міністрів України (далі - Координаційна рада), що утворений з метою розгляду пропозицій щодо визначення громадян, між якими пропонується розподілити квартири, формування та погодження відповідних списків і подання їх на розгляд Кабінету Міністрів України.
Пунктом 2 Положення передбачено, Головою Координаційної ради є Міністр праці та соціальної політики.
Пунктом 3 Положення передбачено, що Голова Координаційної ради затверджує порядок подання на розгляд Ради пропозицій щодо визначення громадян, між якими пропонується розподілити квартири, формування та погодження відповідних списків.

Згідно порядку розподілу квартир, що придбані Державною іпотечною установою, даний порядок визначає механізм розподілу квартир, що придбані Державною іпотечною установою відповідно до переліків житлових будинків та об'єктів незавершеного житлового будівництва, затверджених Кабінетом Міністрів України, між громадянами, які згідно із законодавством були взяті на квартирний облік до 1 січня 2009 р. і перебувають на ньому.

Керуючись вищевказаною інформацією, я звернувся до Міністерства праці та соціальної політики України з проханням вказати чи була запропонована моя кандидатура виконавчим комітетом Богуславської міської ради задля наступного розподілу квартир між громадянами які перебували у списках квартирного обліку.
У відповіді на моє звернення Міністерство праці т соціальної політики чітко вказало, що у пропозиціях виконавчого комітету Богуславської міської ради щодо розподілу між громадянами квартир, придбаних Державною іпотечною установою, у м. Богуславі ВІДСУТНЄ моє прізвище.

Виходить, що виконавчий комітет Богуславської міської ради заздалегідь не включив мою кандидатуру для розгляду пропозицій щодо визначення громадян, між якими пропонується розподілити квартири чим самим порушив норми положення N 1037 від 23 вересня 2009 р.
Після того, як Голова Координаційної ради затвердив порядок подання на розгляд Ради пропозицій щодо визначення громадян, між якими пропонується розподілити квартири, формування та погодження відповідних списків – рішенням від 15 грудня №218/17 мене та мою сім’ю було знято з черги.

Виходячи з того, що мер міста Богуслав Никоненко Ігор Михайлович та суб’єкти владних повноважень які входять до складу виконавчого комітету Богуславської міської ради, мають достатній стаж роботи та є фахівцями у даному напрямку роботи, тому, вважаю, що вони не могли допустити помилки при складанні та затвердженні списків громадян, які отримали житлові квартири.
За таких обставин, складається враження, що винесення рішення від 15 грудня 2009 року №218/17 “Про результати огляду справ квартирного обліку” та вчинення подальших дій направлених на сприяння в отриманні житла особам (депутати, знайомі, родичі), які мають безпосереднє відношення до членів виконавчого комітету Богуславської міської ради уповноважених на виконання функцій держави, мають ознаки корупційних діянь.

0

27

http://tsn.ua/bin/video.php?media_id=20 … btype_id=4

0

28