Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Музыка » Група "Серцевий Напад"


Група "Серцевий Напад"

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Оф. сайт групы. Здесь можно скачать самые новые песни групы.

Контакты:

Дмитро
моб.тел.: +38 (097) 9039464
E-mail: sn_punk@mail.ru
http://www.sn.cv.ua (оф. сайт)
ICQ: 306-392-225

История:

1 квітня 2004 року троє братів зібралися з двома акустиками та псевдо-барабанами та почали щось грати, не даючи сусідам спати. Купа нових заготовок, пробних композицій, демо-записи яких швидко розійшлися у колах чернівецької молоді. Початково грали поп-рок, який згодом змінився нео-панком.

За 2,5 роки існування відіграли на близько 50 фестах та сейшенах, у тому числі дали декілька сольних концертів (м. Хотин, м. Кам'янець-Подільський, Румунія). Знятий відеокліп на пісню "Студентські вихідні". Гурт неодноразово презентував свої нові записи у ефірі чернівецької радіостанції «Радіо Буковина», брав участь у радіопрограмі «Унікальна молодь», був запрошений на молодіжну телепрограму «2 You» на каналі «ТРК Чернівці». Були запрошені на презентацію поетичної збірки чернівецького молодого поета Мар’яна Лазарука, де виконали пісню на слова поета.

На даний момент гурт працює над своєю першою платівкою під попередньою назвою "Дорослі діти". Вже є записано порядка шести пісень, ведеться інтенсивна робота над записом решти пісень.

Щодо визначних виступів та участі у фестивалях: фінал «Відродження-2005», друге місце на ювілейному фестивалі «Відродження 10» (м.Чернівці), «Червона Рута 2005» (відбір, м.Чернівці), «Драйвомір 2005» (у рамках туру гурту "Квадраджесіма", Чернівці), «Рок-Клубок 2006» (Івано-Франківськ), фестиваль «Периферія» (м. Чернівці), друге місце на фестивалі "Прем'єра Століття" ("Вечір панк-року", м. Херсон), учасники другого туру відбору на фестиваль "Перлини Сезону 2006" (клуб "Пивная Бочка", м.Київ), виступ до дня Молоді у Києві на Майдані Незалежності, виступ до Дня Молоді у Чернівцях (Соборна Площа), лауреати першої премії фіналу фестивалю «Перлини Сезону» (15 липня, м.Запоріжжя), фестиваль «ШнуROCK-1» (м.Чернівці), нео-панк вечірка «Back in UA» (клуб «Лялька», м.Львів).

Склад гурту:

Рябий Дмитро (МіTRій) –– вокал, бас-гітара;

Балахтар Василь (БейS) –– гітара;

Балахтар Михайло (МайKL)––ударні

0

2

Кул))) Ми вже і тут))) Богуславу респект!!!!!

0

3

первый раз слышу=(

0

4

Да Руся, ця група дуже дуже відома!!!!!!!!!!
Р.S. ну ти і темку викопав! наспілкуєшся до упаду!

0

5

Роса написал(а):

Да Руся, ця група дуже дуже відома!!!!!!!!!!
Р.S. ну ти і темку викопав! наспілкуєшся до упаду!

А хто казав що відома? Просто чудова група от і думаю "продвинути" її

0

6

Ruly@ написал:
А хто казав що відома? Просто чудова група от і думаю "продвинути" її

То ти ще і імідж-мейкер! Кльово! Багато про тебе нового дізналася, як на форум зайшла. Ти виходить достатньо цікава людина, а я за 4 роки і не замітила. Добре, що є на світі така річ, як інтернет!

0

7

Ruly@ написал(а):

1 квітня 2004 року троє братів зібралися з двома акустиками

:-0

0

8

Роса написал(а):

То ти ще і імідж-мейкер! Кльово! Багато про тебе нового дізналася, як на форум зайшла. Ти виходить достатньо цікава людина, а я за 4 роки і не замітила. Добре, що є на світі така річ, як інтернет!

А ти як думала?

0

9

Ruly@ написал:

А ти як думала?

Та нічого я не думала, просто тратила час на пошуки цікавого хлопця для спілкування, а він був в мене під носом!

0

10

Роса написал(а):

Та нічого я не думала, просто тратила час на пошуки цікавого хлопця для спілкування, а він був в мене під носом!

Да. Оце тобі на

0

11

То може Ruly@  якось даси мені послухати свій "Серцевий напад"?

0

12

Роса написал(а):

То може Ruly@  якось даси мені послухати свій "Серцевий напад"?

Ага. В мене є їх диск. Мені соліст цієї групи висилав поштою

0

13

Сам соліст, то ти Рульчик крутий!!!!

0

14

Rulya's, Я тебе поздоровляю, з тим що ти найшов цікаву для себе дівчину

0

15


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Музыка » Група "Серцевий Напад"