Сделать стартовой Добавить в Избранное

Развлекательный форум города Богуслав

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Богуслав рулит » Форум о Богуславе, а фоток нет!!!!


Форум о Богуславе, а фоток нет!!!!

Сообщений 91 страница 120 из 181

91

Галина Петрівна чекає на вас...

+1

92

VENOM написал(а):

Галина Петрівна чекає на вас...

Я іду до неї

0

93

VENOM написал(а):

Галина Петрівна чекає на вас...

Та ну його...

0

94

Наталя Анатолівна і Тетяна Анатолівна:

0

95

ruslon написал(а):

Наталя Анатолівна

Ох і знички сфотали.

ruslon написал(а):

Тетяна Анатолівна:

Беее... :bad:

0

96

Ruly@ написал(а):

Ох і знички сфотали.

Вона тел ще полама

Ruly@ написал(а):

Беее...

да

0

97

ruslon написал(а):

Вона тел ще полама

Це вона на скільки скажена?

0

98

Ruly@ написал(а):

Це вона на скільки скажена?

Ні, вона мене любе

0

99

ruslon написал(а):

Ні, вона мене любе

Фізично чи морально?

0

100

ruslon написал(а):

Тетяна Анатолівна

буу, які смачні бісквіти! :D

мій однокласничок Ромчик

0

101

VENOM написал(а):

мій однокласничок Ромчик

Тіп якийсь пальоний...

0

102

Ruly@ написал(а):

Тіп якийсь пальоний...

За Ромчика шию перекушу, бабуняко!

0

103

VENOM написал(а):

За Ромчика шию перекушу, бабуняко!

Ну, ну... Але всьоравно пальоний =)

0

104

Ми з Дариною спимо на її рожевій постельці з мікімаусами. Бу!

0

105

VENOM написал(а):

Ми з Дариною спимо на її рожевій постельці з мікімаусами. Бу!

Класно вам

0

106

VENOM написал(а):

Ми з Дариною спимо на її рожевій постельці з мікімаусами. Бу!

Бачу тільки квіточки

0

107

ruslon
а краще придивись, там є два штуки

0

108

VENOM написал(а):

ruslon
а краще придивись, там є два штуки

Мікімауса? :)

0

109

Ruly@
Саме так. На фоткі воно не видно, але в реалі там такі кльові Мікімауси.Правда, я колись була на них вилила півпляшки чорного лаку :pardon:

0

110

VENOM написал(а):

Ruly@
Саме так. На фоткі воно не видно, але в реалі там такі кльові Мікімауси.Правда, я колись була на них вилила півпляшки чорного лаку

А що Дарина? Не пришила?

0

111

Ruly@
Дарина добра. Взяла тряпку, витерла, дала мені наушніки і ше й чаєм напоїла. Золота дитина, дай їй бог здоровя

0

112

VENOM написал(а):

Дарина добра. Взяла тряпку, витерла, дала мені наушніки і ше й чаєм напоїла. Золота дитина, дай їй бог здоровя

Як вона тебе терпить? Шутка ;)

0

113

Та ви ще діти!
Назар- славетний викладач історії! Вже мабуть на пенсії! Можете попитать сидів на третьому поверсі, вікна з торця ( де кабінет директора виходять)

0

114

1. Шановні, Зінченко Анатолій Назарович викладав у 38 кабінеті на 3 поверсі. Поганяло - Назар! Оце справжній історик! Глиба!
2. Фашист, шо ти тут дітьми всіх обзиваєш? Ти давно ПТУ-16 закінчив? Не корчи з себе. Сиди там бренькай на балалайці свій хевіметал у домі бита. Думаєш набив татуіровку на горб і крутий? Я осьо собі набью татуашку з хрестом і демонами на всю спину і на пів голови!

0

115

Накурка написал(а):

1. Шановні, Зінченко Анатолій Назарович викладав у 38 кабінеті на 3 поверсі. Поганяло - Назар! Оце справжній історик! Глиба!

Опа це зара мій клас, вірніше нашого класу 9-Б. А такого вчителя незнаю... :/

Накурка написал(а):

2. Фашист, шо ти тут дітьми всіх обзиваєш? Ти давно ПТУ-16 закінчив? Не корчи з себе. Сиди там бренькай на балалайці свій хевіметал у домі бита. Думаєш набив татуіровку на горб і крутий? Я осьо собі набью татуашку з хрестом і демонами на всю спину і на пів голови!

Прально!

0

116

Я школу 1 закінчив 11 років назад. Вже відсидів. Назар хоч і пив воду з Росі - але ж він не вічний, вже мабуть відкинувся.

0

117

Накурко! Тебе вже випустили? Чого не при приходиш послухать справжню музику? Смаги пляшку зажав? Чи мєнтовки поруч боїшся? ))
Та вони казли і сцикуни, приходь. Я тобі татушку паяльніком зроблю!  А Назара Кнур бачив. Казав шо лазив десь з тачкою, жабам комбікорм возив. Мовляв мемуари там пише всяке таке

0

118

А ГП як всегда СУПЕР!!!

0

119

Я здається догадуюсь хто такий Назар

0

120

Привет всем жителям славного города Богуслав! Просто в восторге от природы, особенно впечатляет река Рось. Мечтаю посетить Ваши удивительные места. Народ, есть, недалеко от Богуслава,  село – Медвин. Если есть у кого фотки этого села, любые, пожалуйста, пришлите на почту. Очень надо. Спасибо.
Всем удачи и привет из Москвы!!!

E-mail: mikhailremnev@mail.ru

0

Похожие темы


Вы здесь » Развлекательный форум города Богуслав » Богуслав рулит » Форум о Богуславе, а фоток нет!!!!